Myszków, Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Sprzedawca

Częstochowa

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2011 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 27 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Sprzedawca
Miejsce pracy: Częstochowa

Zadania:

- pomoc przy wypieku i sprzedaż detaliczna produktów firmy zgodnie ze standardami,

- prowadzenie dokumentacji punktu i przekazywanie do centrali spółki,

- terminowe raportowanie zgodnie z wytycznymi pracodawcy,

- przeprowadzanie inwentaryzacji PSD,

- wykonywanie poleceń przełożonego.

Wymagania:

- znajomość obsługi kasy fiskalnej

- znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office

- optymizm i zaangażowanie w wykonywaną pracę

- odpowiedzialność i sumienność

- przestrzeganie standardów firmy

- dyspozycyjność( pełna 7 dni w tygodniu)

- aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

- mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej

- mile widziane doświadczenie w sprzedaży i wypieku asortymentu cukierniczego

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie

- pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- atrakcyjne warunki zatrudnienia-nagrody od sprzedaży

- elastyczny grafik pracy

Oferta dotyczy pracy stałej.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv na adres sosnowiec@adecco.com lub o kontakt telefoniczny z biurem Adecco Sosnowiec 32 363 32 23

Ogłoszenie dodane: Sroda, 13 Listopad, 2013  12:50

Identyfikator: 486322

Wyświetleń: 2665